הלוואות עבור רכב לעסקים

 

1.

חשוב לזכור שרכב חדש הוא הוצאה גדולה ולכן בבואנו לרכוש רכב לעסק ,יש לחשב את כל עלויות הרכב השוטפות, להעריך גם את מחיר הדלק שהרכב יצרוך ברמה חודשית ולשים לב שההתחייבות שאנחנו לוקחים על עצמנו מתאימה לתקציב שלנו.

2.

ההלוואות הזולות ביותר בד"כ הם בבנקים, אך חשוב לזכור שליבואני רכב רבים יש הסדרים עם הבנקים והם יכולים להפנות לבנק מסוים עם תנאים מועדפים לרוכש הרכב והלוואות של סכום כסף עפ"י יכולת ההחזר של הלווה.

3.

ישנם מסלולי ליסינג שונים , כגון מסלול מימוני ומסלול תפעולי. גם במקרה זה יש לעשות חישוב מדויק כמה יעלה הרכב בסוף העסקה. עסקים רבים נוטים לעשות עסקאות ליסינג בגלל שהאשראי ניתן להם מחוץ למסגרת הבנקאית ולא מכביד להם על האובליגו הבנקאי, אך במקרים רבים יוצא שהליסינג הרבה יותר יקר מהלוואה בנקאית.

4.

קיימות גם חברות מימון חוץ בנקאיות רבות וחברות כרטיסי האשראי שנותנות הלוואות לרכישת רכב חדש ומשומש. בד"כ ההלוואות בבנקים מיועדות בעיקר לרכבים חדשים וגם שם יש הקטנה בשנה האחרונה של אחוז המימון. אם בעבר הבנקים נתנו 100% מימון, כיום הם נותנים בממוצע עד 60% לרכב חדש, ולמשומש הרבה פחות.

5.

בעת רכישה של רכב יד שנייה, יש לגייס את סכום שווי הרכב במלואו.

6. טיפ חשוב!

חשוב לזכור בעת לקיחת ההלוואה עבור רכישת הרכב, להתאים את יכולת ההחזר של העסק לסכום ההחזר החודשי של ההלוואה שניקח.

7. קצת עלינו

*הכותבים הם מומחים בתחום הליווי העסקי והפיננסי ובגיוס אשראי בנקאי וכן בתחום המכירות.

בהצלחה

מעוניינים במידע נוסף בתחום, מעדיפים בכל זאת שאדם בעל ניסיון בתחום יתלווה אליכם לבנק? צרו עמנו קשר לפגישת היכרות ללא עלות והקשיבו למה שיש לנו להציע: 04-6667417

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
צור קשר דילוג לתוכן