ככל בעל עסק את/ה מתמודדים עם הצורך במימון קצר מועד או ארוך, אם בשל גידול ופיתוח החברה/עסק ואם בשל לחצי היומיום של התזרים, המשכורות, הבנק ו/או רכישות מוצרים למסחר או לשימוש שוטף.

אין ספק שבתחום העיסוק שלכם הנכם מקצוענים, אולם כשמגיעים לבנקים המצב שונה.  לעיתים הבנק לא מבין אתכם או לחלופין אתם אינכם מבינים את הבנק ולא פעם המענה לבקשת האשראי או ההלוואה שבקשתם, הוא שלילי.

בטופנט גלובל אנו מסייעים לעסקים לקבל מימון ולגייס הלוואות מבנקים ומקרנות. אנו עם ניסיון רב (לחלקנו ניסיון של מעל 25 שנים בתחום המימון) בסיוע לעסקים בכל הארץ, במתן פתרונות מימון יצירתיים ומהירים לכל תחום עסקי,בו מתנהל עסקך/חברתך כגון: קבלני ביצוע, קבלני בנייה, ליווי בנייה ופרויקטים, מפעלי ייצור, קבלני חשמל ואינסטלציה, גופי מסחר, חברות הסעות, חברות הפצה, חברות הובלה ושינוע, חנויות מסחר, חנויות סיטונאיות וקמעונאיות.

אנו מייצגים בצפון קרנות וגופי מימון כגון ויזה כ.א.ל, לאומי כארד, מימון ישיר, BTB הלוואות חברתיות לעסקים, אמפא קפיטל של מנורה מבטחים, פנינסולה של מיטב דש ועוד.

בחלק מהבנקים אנו משמשים כיועצים מורשים ולקוחות אותם בנקים מופנים אלינו לסיוע.

אנו משתפים פעולה כדרך קבע עם הסניפים והמחוזות של הבנקים הגדולים בצפון כגון :

בנק הפועלים, בנק לאומי,בנק דיסקונט, בנק מזרחי-טפחות,  בנק מרכנתיל, בנק אוצר החייל, הבנק בינלאומי ועוד.

מניסיוננו אשראי והלוואות לוקחים כשאפשר (וממנפים אותן) לא כאשר צריך (אז אנחנו חלשים מול הבנקים).

ההתמחות שלנו היא לבחון ולנתח את העסק/החברה שלכם מבחינה פיננסית וללוות אתכם לפרק זמן שנדרש לצורך פנייה לגופי המימון השונים (בנקים,קרנות ודומה) כדי לשכנע אותם בסופו של דבר להעניק את האשראי במבנה ובגובה המתאימים לחברה/עסק שבבעלותכם.

מעוניינים לדעת עלינו ועל פעילותנו יותר? רוצים לדעת אילו סכומים גייסנו בעבר עבור לקוחותינו מגופי המימון השונים?

היכנסו לאתר טופנט גלובל  https://www.topnetglobal.co.il/ או צרו עמנו קשר בטלפון 04-6667417.

נשמח להזמינך אלינו לפגישה ללא עלות (עד שעה), כדי לשמוע על האתגרים והצרכים של העסק ולבחון האם נוכל להציע פתרון שייתן לעסק שלך ביטחון ו”שקט תעשיתי” מול הבנק ולסייע לו להתייצב ולצמוח.

Call Now Button
× שלח ווטסאפ
גלילה לראש העמוד
צור קשר דילוג לתוכן