כנראה שגם את/ה, ככל בעל עסק מתמודד/ת עם הצורך במימון לטווח קצר ו/או לטווח ארוך, אם בשל גידול ופיתוח העסק/החברה ואם בשל לחצי היומיום של תזרים המזומנים- המשכורות, מסגרת האשראי בבנק, צורך לרכישת מלאי עסקי ועוד.

אנו בטוחים כי בתחום העיסוק שלכם הנכם מקצוענים ובידיכם הכלים להצליח. אולם לרוב, כאשר בעלי עסקים מגיעים לבנקים המצב שונה. מרבית מבעלי העסקים אינם יודעים "לדבר את השפה" של הבנק ולכן לא מצליחים להעביר את האינפורמציה והמסר שלהם לבנק בצורה נכונה, כך שהבנק יבין אותם ויענה בחיוב לבקשת האשראי ו/או ההלוואה שביקשו.

אנו בטופנט גלובל, מכירים ויודעים איך "לדבר" עם הבנק ונותני אשראי השונים. יש לנו את הידע והניסיון הרב אשר מסייעים לעסקים לקבל אשראי בנקאי, לגייס מימון בנקאי ו/או חוץ בנקאי מקרנות שונות, בצורה של הלוואות לטווח קצר ו/או ארוך, בהתאם לצרכיו ויכולתו של העסק.

יש לנו צוות בעל ניסיון רב במתן פתרונות מימון יצירתיים ומהירים לכל תחום עסקי כגון: קבלני ביצוע, קבלני בנייה, ליווי בנייה ופרויקטים, מפעלי ייצור, קבלני חשמל ואינסטלציה, גופי מסחר, חברות הסעות, חברות הפצה, חברות הובלה ושינוע, חנויות מסחר, חנויות סיטונאיות וקמעונאיות ואינטרנטיות.

בידינו הכלים לבחון ולנתח את מצב העסק/החברה שלכם מבחינה פיננסית וללוות אתכם (אם יש צורך), למשך תקופה, לצורך ביצוע תהליך לייצוב המצב הפיננסי של העסק, טרם פנייה לבקשת אשראי מגופי המימון השונים (בנקים, קרנות וכדומה), על מנת שאלה יאשרו את בקשתכם לקבלת אשראי, תוך דגש על קבלת תנאי אשראי נוחים וזולים יותר ככל הניתן.

משרדי חברת טופנט גלובל נמצאים בתפן, בגליל המערבי ובחיפה, ומספקים שירותים לעסקים בכל חלקי הארץ.

אנו עובדים מול קרנות וגופי מימון כגון ויזה כ.א.ל, לאומי כארד(MAX), מימון ישיר, BTB הלוואות חברתיות לעסקים, אמפא קפיטל של מנורה מבטחים, פנינסולה של מיטב דש ועוד.

בחלק מהבנקים אנו משמשים כיועצים ולקוחות אותם הבנקים מופנים על ידם, אלינו לסיוע.

אנו משתפים פעולה כדרך קבע עם הסניפים והמחוזות של הבנקים הגדולים בצפון כגון :

בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק מזרחי-טפחות,  בנק מרכנתיל, בנק אוצר החייל, הבנק בינלאומי ועוד.

נשמח להזמינך אלינו לפגישת ייעוץ ללא עלות, כדי להכיר אותך, להיחשף לאתגרים ולצרכים של העסק שלך ולבחון מהו הפתרון המתאים ביותר, אשר יסייע לעסק שלך להתייצב ולצמוח ויעניק לך ביטחון ו”שקט תעשייתי” מול הבנק.

מעוניינים לדעת עלינו ועל פעילותנו יותר?

היכנסו לאתר טופנט גלובל בכתובת  https://www.topnetglobal.co.il/  או צרו עמנו קשר בטלפון 04-6667417.

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonצור קשר דילוג לתוכן