רכישת בית או דירה הינה אחת ההחלטות המשמעותיות בחיינו. עבור רובנו זו עסקה גדולה ומשמעותית, אשר תשפיע לאורך שנים על מהלך חיינו. נדל"ן מסחרי או פרטי להשקעה                                                        

רכישת בית או דירה הנה אחת ההחלטות המשמעותיות בחיינו. עבור רובנו זו עסקה גדולה ומשמעותית, אשר תשפיע לאורך שנים על מהלך חיינו.                         למהלך כזה היינו רוצים לקחת את המומחה מספר אחת בתחום, אשר יידע לתכנן עבורנו ולשמור על זכויותינו לפי האפשרויות העומדות לפנינו וכן יידע להגן עלינו ככל האפשר מול שנים ארוכות לאורך חיי המשכנתא.  ליועץ המשכנתאות בבנק תמיד תהיה מגמה לדאוג במקסימום למקום עבודתו, קרי הבנק ובעצם למקסם את רווחיו על פני הצרכים והיכולות שלנו (להדגיש שהבנק הוא גוף עסקי/מסחרי שתפקידו להרוויח כסף וכמה שיותר).                                         

  ליועץ המשכנתא שלך תמיד תהיה המטרה לדאוג לאינטרסים שלך מול הבנק.                                                                      

בהשוואה להלוואות בנקאיות אחרות, המשכנתא היא הלוואה בנקאית בתנאים מועדפים ובריבית מופחתת, מכיוון שהיא מיועדת לרכישת נכס למגורים או להשקעה. לרוב תשלומי  המשכנתא פרוסים למשך תקופה ארוכה והלווים נדרשים לשעבד את הנכס וביטוחי חיים שלהם, לטובת הבנק שנתן את ההלוואה.     הדבר הכי פשוט הוא לבחור במשכנתא הראשונה שהבנק מציע לנו, אך למרות הטרחה שכרוכה בכך, כדאי לברר את התנאים שמציעים לנו מספר בנקים, כדי שלא נגלה בעתיד שיכולנו לקבל הלוואה בתנאים טובים יותר ולשלם פחות.

כאשר ניגשים לבקשת המשכנתא יש לבחון מספר פרטים:

  • ההון הראשוני שיש ברשותכם או שבאפשרותכם לגייס.
  • עלות הדירה/ הבית או הנכנס שהחלטתם לרכוש.
  • הסכום שאותו אתם מעוניינים ללוות מהבנק והאם הבנק יאשר אותו , עפ"י הנתונים שלכם שהוצגו לבנק.

אם הסעיפים הנ"ל אושרו באופן סופי, תוכלו לגשת לבניית תמהיל המשכנתא, שיגלם בתוכו את מצבכם הפיננסי העכשווי והעתידי ופרמטרים חשובים נוספים שיכולים להשפיע על התכנון.

יועצי המשכנתאות של טופנט גלובל ידאגו לאינטרסים שלכם בלבד, יעניקו לכם את כל המידע הנחוץ לצורך קבלת משכנתה, שתתאים לכם ושלא תהפוך לנטל שתתקשו לעמוד בו וילוו אתכם עד לתום התהליך מול הבנק.

התקשרו עוד היום לקבל הצעה למשכנתא עם יועצי טופנט גלובל

גלילה לראש העמוד
Call Now Buttonצור קשר דילוג לתוכן