טופנט גלובאל פתרונות מימון חוץ בנקאיים

1. קרן לעסקים בערבות מדינה

מטרת ההלוואה היא עידוד וצמיחה של עסקים קטנים ובינונים וכן עזרה בהון חוזר לעסק. היתרונות של ההלוואה הם: ההלוואה אינה פוגעת באובליגו של העסק. ביטחונות נמוכים באופן יחסי עד 25% מגובה ההלוואה. פריסה נוחה של עד 60 חודש עם אפשרות לגרייס לחצי שנה. ריביות מועדפות נקבעות בין הלקוח לבנק. ניתן לקחת את ההלוואה גם במקרה של חברה/עסק עם שיעבוד שוטף לבנק. לסיכום הלוואה היא כדאית ומשתלמת מאד לעסקים חדשים וקיימים.

3. קרנות סוכנות/ידידים

קרנות שהוקמו בד"כ על ידי קבוצות יהודים בתפוצות לתמיכה בעסקים בישראל. קרנות אלו מסייעות בריביות מאוד נמוכות, לעסקים במגזרים ספציפיים שונים, המוגדרים בתקנון הקרן. קרנות אלו בדרך כלל דורשות כביטחון, ערב אחד או 2.

5. בנקים מסחריים

ישנם בנקים מסחריים אשר מעוניינים לתמוך בעסקים הקטנים והבינוניים ויכולים, במסלולים ייחודיים, לסייע לחברה/עסק דרך בטחונות פיזיים כגון נכס נדלנ"י אשר הבנקים הגדולים אינם רשאים לטפל בדרך זו.

7. טיפ חשוב!

המלווה תמיד יהיה מעונין להלוות לגוף עסקי יציב ורווחי שיוכל לעמוד בהחזרים של ההלוואה. לכן מומלץ לפנות לגיוס אשראי כאשר אתם במצב טוב ולא כאשר אתם במשבר.

2. קרן חברתית:

מדובר על זירת הלוואות שנמצאת כיום בעולם כולו בצמיחה גדולה. העיקרון הוא שאנשים פרטיים מלווים את כספם לטובת רווחים דרך גוף פיננסי מקצועי ומוכר אשר מורשה ע"י משרד האוצר, שמנהל את הכספים עבור המלווים ומלווה אותו לאנשי עסקים שעומדים בקריטריונים אשר נקבעו. הלווה נדרש לחתום על שטר חוב ולהביא המחאות הניתנות מראש לפירעון ההלוואה. מעבר לכך הוא לא נדרש לשעבד כספים או נכסים. היתרונות של הקרן החברתית הם: ההלוואות ניתנות לתקופות ארוכות של בין 3 ל- 6 שנים לפי העניין והקרן. הריביות הן שקליות וקבועות ולא צמודות לפריים ומשולמות מראש ללא שינוי. סכומי ההלוואות הם גדולים יחסית, נזילות הקרן היא גבוהה.

4. הלוואה מקופות גמל/קרנות פנסיה

הלוואות אלה ניתנות על בסיס הקופות שאותם חסכתם בתנאי החזר מצוינים ובריבית מועדפת על פי וותק הקופה. היתרון הגדול שהקופות משמשות ערובה להלוואה ולא צריך להעמיד ביטחונות נוספים.

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
צור קשר דילוג לתוכן