ידיעון מרץ 2021

פרויקטים בתחום הנדל"ן בקיבוצים ומושבים- חיבורים ומשקיעים

קיבוצים ומושבים רבים מפתחים פרויקטים בתחום הנדל"ן ומחפשים גם אפיקי השקעה מעניינים בתחום ההשקעות הריאליות בנדל"ן, כגון: מבני תעשייה, בתים סיעודיים, מערכות סולאריות, מרכזים מסחריים, תחנות דלק, מאגרי מים, מרכזים לוגיסטיים ועוד.

בשנים האחרונות קיבוצים רבים פונים לניצול המשאבים העומדים לרשותם ברמת קרקע פנויה ותב"ע אפשרית להקמת פרויקטים נדל"ניים. כמו כן בקיבוצים רבים יש אזורי תעסוקה לא מנוצלים והם מהווים מקור השקעה פוטנציאלי שיכול להניב רווחים רבים לקיבוץ.

עלותם הגבוהה של הפרויקטים מובילה, פעמים רבות, את מקבלי ההחלטות בקיבוץ לבחון האם כדאי להכניס שותף או משקיע לפרויקט המבוקש. השותפים/משקיעים, יכולים להגיע מהמגזר העסקי, הפרטי וגם מההתיישבות העובדת עצמה.

החיבור העסקי בין הקיבוץ/מושב למשקיע או קיבוץ אחר חייב להיות גם בעל ערך אסטרטגי בנוסף לערך הכספי, לדוגמא קיבוץ שבונה מרכז לוגיסטי ומעוניין לצרף שותף אסטרטגי ,חשוב שהשותף יבוא עם ערך מוסף, למשל, משכיר לטווח ארוך או ניסיון קודם בהקמה או הפעלה של מרכז לוגיסטי. בחיבור מעין זה באים לביטוי חיסכון רב של כסף וזמן.

הרעיון שעומד בחיבורים ובשותפויות כאלה הוא פיזור סיכונים והוא  ולאו דווקא  נובע מחוסר יכולת להעמיד את הפרויקטים באופן עצמאי, ללא שותפים.

חברתנו מתמחה בתחומים אלו ומאחורינו ניסיון רב ידע .

מוזמנים לפנות אלינו!

גם לעסק שלכם יכול להיות מערך פיננסי המנוהל באופן נכון, שיביא לצמיחה והצלחה!

צרו עמנו קשר לפגישת היכרות ללא התחייבות וללא עלות https://www.topnetglobal.co.il

מעוניינים במידע נוסף בתחום, מעדיפים בכל זאת שאדם בעל ניסיון בתחום יתלווה אליכם לבנק? צרו עמנו קשר לפגישת היכרות ללא עלות והקשיבו למה שיש לנו להציע:

04-6667417

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
צור קשר דילוג לתוכן