מאגר האשראי החדש

 

1.

כיום, לקוח הזקוק להלוואה, פונה בד"כ לבנק שלו ומקבל הלוואה על פי הנתונים והתנאים בבנק, ואין לו אפשרות לתחרות או לקבלת הצעה אטרקטיבית מצד גופים פיננסיים או בנקים אחרים.

2.

המידע במאגר יהיה נגיש לכל גוף פיננסי שממנו מבקש לקוח לקבל הלוואה, ובהתאם לכך יקבע הגוף הפיננסי את גובה הריבית המתאים לקוח.

3.

במאגר ידורגו הלקוחות על פי רמת הסיכון שלהם בלקיחת אשראי וכך תתאפשר תחרות בריאה בין הגופים השונים שיכולים להעניק ללקוח הלוואה.

4.

מאגר האשראי החדש יחשוף בפני הבנקים של הלקוחות את כל המידע הקיים בשוק האשראי על ההלוואות והאשראי שהלקוח נטל ללא ידיעתם, ממקורות שונים, סיטואציה שייתכן ותקשה על לקוחות מסוימים להמשיך ולהתנהל מול הבנק שלהם באופן שוטף ואף תביא לכך שהבנק ידרוש מהם לצמצם את האשראי הקיים אצלו.

5.

החוק קובע שכדי לקבל נתונים על לקוח מסוים, על הלקוח לאשר ולהסכים לקבלת נתונים אלה.

6. טיפ חשוב!

חשוב להבין שכמו לכל דבר לחוק יתרונות וחסרונות והוא עלול לייצר אתגרים גדולים לצרכני אשראי גדולים, שיצטרכו לקחת את האשראי בתבונה ולהתנהל בצורה נכונה בחשבון הבנק שלהם.

7. קצת עלינו

*הכותבים הם מומחים בתחום הליווי העסקי והפיננסי ובגיוס אשראי בנקאי וכן בתחום המכירות.

מעוניינים במידע נוסף בתחום, מעדיפים בכל זאת שאדם בעל ניסיון בתחום יתלווה אליכם לבנק? צרו עמנו קשר לפגישת היכרות ללא עלות והקשיבו למה שיש לנו להציע: 04-6667417

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
צור קשר דילוג לתוכן