ידיעון אפריל 2021

הרחבות של שכונות בקיבוצים

הרחבות של שכונות בקיבוצים

 

קיבוצים רבים ברחבי הארץ קולטים משפחות לחברות מלאה או עצמאות כלכלית(משלמים מיסי קהילה אך לא משתתפים בחובות /הזכויות של הקיבוץ)

החברים החדשים משלמים בעיקר על הפיתוח של המגרש ומעט מאד עבור הקרקע. משפחות רבות מתעניינות ומצטרפות לקיבוצים בשל האפשרות לבית צמוד קרקע במחירים שפויים, איכות חיים טובה וחינוך מצוין גם לגיל הרך.

בזכות אותן שכונות הרחבה, מגדילים הקיבוצים את מספר החברים בקיבוץ וקולטים משפחות עם ילדים שמגדילות ומחדשות את הקהילה הקיימת בקיבוץ.

ישנם קיבוצים שמבקשים חלופת אגודה מרמ"י, הכוונה שהקיבוץ רוכש בבת אחת את כל הקצאת הקרקע מרמ"י ומחלק אותה לחברי הקיבוץ, וישנה החלופה שבה כל חבר קיבוץ משייך את הנכס שלו אליו.

בשנים האחרונות ובפרט בשנה האחרונה, אנו עדים לביקושים גבוהים של משפחות צעירות להיכנס לקיבוצים כחברים ובזכותן הקיבוצים מחדשים את פניהם.

אנו בטופנט גלובל מציעים מגוון פתרונות מימון לקיבוצים לצורך חלופת אגודה, שיוך נכסים ועזרה לחברים בקבלת משכנתאות. נשמח לסייע  גם לכם, פנו אלינו ולא תתאכזבו. בהצלחה!

צרו עמנו קשר לפגישת היכרות ללא התחייבות וללא עלות https://www.topnetglobal.co.il

מעוניינים במידע נוסף בתחום, מעדיפים בכל זאת שאדם בעל ניסיון בתחום יתלווה אליכם לבנק? צרו עמנו קשר לפגישת היכרות ללא עלות והקשיבו למה שיש לנו להציע:

04-6667417

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
צור קשר דילוג לתוכן