אם לאהוב לא עולה כסף, למה כולם קמצנים באהבה?

הסיפור שלנו

“טופנט גלובל” הוקמה בשנת 2012 במטרה לסייע לעסקים וחברות מהמרכז ועד הצפון. החברה נחשבת פורצת דרך בתחומי פתרונות המימון לעסקים , הפיתוח, הקידום, הליווי והייעוץ העסקי, הכולל גם ייעוץ אסטרטגי וליווי פיננסי

אנו מעניקים ללקוחותינו את כל הנדרש בתחום הפיננסי, והאסטרטגי, בקשר עם הבנקים וגופי המימון השונים (קרנות ועוד), להקמת עסק ו/או ליוויו, תחת קורת גג אחת, באמצעות צוות מומחים בעלי ידע רחב במגוון התחומים הרלוונטיים, דבר המקנה תוצאות מקסימליות וחסכון בזמן וכסף.

בנוסף מתמחה החברה גם במתן פתרונות שיווק, שיתופי פעולה, מיזוגים, משכנתאות, גיוס הון מקרנות בערבות מדינה, וקרנות חברתיות ומוסדיות, הכנת תכניות עסקיות ועוד.

השינויים הרבים במשק הישראלי והעולמי, משפיעים בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף, על העסקים והחברות  ודורשים  מתן פתרונות ייחודיים.

בחברת “טופנט גלובל” מקפידים לבחון את הדברים לעומק ומציעים לכל לקוח ולכל עסק, את המתווה המותאם במיוחד עבורו, תוך ראייה לטווח ארוך ובחינה מדוקדקת של כל הפרמטרים הנוגעים לענייניו.

לנוחיותכם סניפינו ממוקמים בחיפה- שדרות הפל-ים 2, הרצליה, רחוב החושלים 6 ובאזור התעשייה במגדל תפן.

נשמח להזמינכם לפגישת היכרות, ללא עלות!

לתאום פגישה באחד ממשרדינו : חיפה שדרות הפל-ים 2 , הרצליה, רחוב החושלים 6,  ו/או רחוב דולב 3 מגדל תפן, התקשרו: 04-6667417

טופנט גלובל אודות

להשאיר כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם 054-2916181

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
צור קשר דילוג לתוכן